Конвекційні камінні топки

KRATKI ANTEK

KRATKI ANTEK

395

KRATKI JAS

KRATKI JAS

448

KRATKI MAJA

KRATKI MAJA

488

KRATKI ANTEK Deco

KRATKI ANTEK Deco

496

KRATKI ZUZIA

KRATKI ZUZIA

583

KRATKI MAJA Deco

KRATKI MAJA Deco

613

KRATKI ZUZIA Lux

KRATKI ZUZIA Lux

676

KRATKI WIKTOR Lux

KRATKI WIKTOR Lux

689

KRATKI FELIX

KRATKI FELIX

700

KRATKI WIKTOR Deco

KRATKI WIKTOR Deco

740

KRATKI ZUZIA Deco

KRATKI ZUZIA Deco

740

KRATKI OLIWIA

KRATKI OLIWIA

745

Chazelles D70V

Chazelles D70V

789

KRATKI BASIA

KRATKI BASIA

796

SUPRA ASTRA 2

SUPRA ASTRA 2

800

KRATKI ZIBI

KRATKI ZIBI

833

Конвекційні камінні топки

Вибираючи камін та основні елементи системи, потрібно спочатку визначитися з його призначенням, власними вимогами і побажаннями. Одна з найпопулярніших моделей в Україні – конвекційні камінні топки.

Основна відмінність конструкції – закрита топка з невеликими отворами, через які входить і виходить тепло. Для доступу кисню, потрібного для підтримки горіння, є окремий вхід.

Повітря проходить в нижній отвір, прогрівається і виходить зверху. На цьому базується принцип використання конвекційного каміна. Він не акумулює тепло в собі, а відразу поширює його по кімнаті. З цього ж випливає й основний мінус системи – тепло не підтримується, якщо погасити камін.

Конвекційні камінні топки: особливості та переваги

Каміни з конвекційними топками використовуються для економії і раціонального використання ресурсів. Мають вони і цілий ряд інших переваг:

  • Висока потужність та хороший ККД;

  • Можливість обігріву відразу декількох суміжних приміщень;

  • Простота регулювання тепловіддачі;

  • Різноманітність моделей, конструктивних та дизайнерських рішень;

  • Швидкий прогрів та швидке охолодження;

  • Хороша видимість вогню;

У звичайних камінах набагато складніше відрегулювати подачу повітря і витяжку.

Окремі моделі конвекційних камінів оснащені поверхнями для готування їжі. Це дуже зручно, адже швидко і економно вирішує відразу кілька завдань.

Встановлювати конвекційні системи можна в будь-якому приміщенні: на кухні, у вітальні, в кабінеті. Потрібно тільки правильно підібрати розміри і матеріали.

Камін можна інтегрувати навіть в систему центрального опалення або підключити накопичувальний бак для нагріву води. Дизайн, форма, конфігурація конструкції може бути будь-якою. Скло – кругле, прямеі, трапецієподібне. Популярними є і компактні кутові каміни. А двосторонні моделі – оригінальний спосіб зонувати простір.

Як обрати та купити конвекційні камінні топки у Львові

За принципом роботи конвекційна топка нагадує звичайний опалювальний котел. Замість палива – дрова, газ, пелети, іноді навіть рідке паливо. Це найбільш економічна система, але іноді її недостатньо для повноцінного обігріву житла. Тому потрібно правильно розраховувати потужність або використовувати камін тільки як додаткове джерело тепла.

Наявність водяного теплообмінника рятує від сухого повітря і вирішує одну з основних проблем конвекційних камінів: випалювання кисню. Встановлюється такий теплообмінник окремо.

Важливий момент – облицювання конвекційного каміна. Від якості і характеристик оздоблювального матеріалу залежить, як довго камін підтримує і накопичує тепло. Часто використовується керамічна плитка та її варіації.

Виключно функціональні моделі виготовляються з металу. Зазвичай вони не несуть декоративної функції, зате більш ефективні і економічні. Також це може бути чавун, цегла або інші матеріали. Привабливе декоративне оздоблення допоможе перетворити навіть найбільш непримітну топку в справжній витвір мистецтва.

Звертайтеся до нас, щоб підібрати і купити конвекційну камінну топку у Львові. Консультанти компанії «AV-KAMIN» допоможуть визначитися з вибором, а потім наші фахівці займуться монтажем системи.