Камінні топки

KRATKI ANTEK

KRATKI ANTEK

395

KRATKI JAS

KRATKI JAS

448

KRATKI MAJA

KRATKI MAJA

488

KRATKI ANTEK Deco

KRATKI ANTEK Deco

496

KRATKI ZUZIA

KRATKI ZUZIA

583

KRATKI MAJA Deco

KRATKI MAJA Deco

613

KRATKI ZUZIA Lux

KRATKI ZUZIA Lux

676

KRATKI WIKTOR Lux

KRATKI WIKTOR Lux

689

KRATKI FELIX

KRATKI FELIX

700

KRATKI WIKTOR Deco

KRATKI WIKTOR Deco

740

KRATKI ZUZIA Deco

KRATKI ZUZIA Deco

740

KRATKI OLIWIA

KRATKI OLIWIA

745

Chazelles D70V

Chazelles D70V

789

KRATKI BASIA

KRATKI BASIA

796

SUPRA ASTRA 2

SUPRA ASTRA 2

800

KRATKI ZIBI

KRATKI ZIBI

833

Камінні топки у Львові: чавунні, із склом

Камінна топка – основа будь-якого каміна. Її можна закласти заздалегідь на етапі будівництва, наприклад – з цегли, або придбати окремо. Правильно підібрана топка робить декоративний камін повноцінним опалювальним приладом.

Топки відрізняються розмірами, конфігурацією, принципом роботи і потужністю. Саме потужність визначає доцільність обладнання. Вона розраховується виходячи з розмірів приміщення, наявності інших джерел тепла, бажаної температури.

Сучасні топки оснащуються додатковими опціями: датчиками палива, регуляторами тління, системою вторинного допалювання, системою тривалого горіння, захистом від кіптяви, водяними і повітряними контурами, додатковими теплообмінниками, доступними зольниками, додатковими ребрами для підвищення ККД, тощо.

Чавунні камінні топки: різновиди та особливості

Камінні топки бувають двох основних типів:

  • Відкриті. Принцип роботи: направлене відкрите вікно прогріває певну ділянку. Особливість – декоративність і естетичність, але при низькому ККД. Також така камінна топка поступово випалює кисень в приміщенні, вимагає регулярного чищення димоходу, відрізняються підвищеною витратою палива через вільний доступ кисню.

  • Закриті. Більш ефективні та надійні. Обігрівають приміщення за рахунок природної теплової енергії, яка накопичується між топкою і стінками. Також вони витрачають менше палива, а швидкість тління можна регулювати вручну. Серед плюсів – економічність, невибагливість до зовнішніх умов, довговічність, пожежна безпека, простота при експлуатації.

Все частіше зустрічається можливість купити камінну топку з водяним контуром. Це окрема категорія обладнання з вбудованою системою обігріву води. Тепло, яке зазвичай йде в димохід, тут направлено на нагрів теплоносія. Зараз камінна топка з водяним контуром – найбільш енергоефективний варіант.

Саме принцип роботи впливає на спосіб установки і обігріву приміщення, так що його потрібно врахувати заздалегідь, плануючи придбати чавунну камінну топку.

Як обрати та купити топку для каміна у Львові?

Головний параметр, який потрібно врахувати, вибираючи кам'яну топку, купити яку можна у нас – матеріал.

  • Чавун. Популярні, доступні, практичні, компактні і надійні. Мають високу тепловіддачу і ККД, підходять для опалення великих приміщень та не деформуються з часом. Чавун – найбільш довговічний матеріал, стійкий до температур та їх коливань. Можливість купити чавунну топку для каміна – безпрограшний варіант. Мінус – обмежений модельний ряд, адже їх виробництво суворо стандартизовано.

  • Сталь. Герметичні, різних розмірів і форм, оригінальні та індивідуальні. Модельний ряд постійно оновлюється. Такі топки легко вписати в будь-який інтер'єр.

Для обробки, декору та окремих елементів використовуються і інші матеріал. Наприклад, естетично виглядає топка для каміна зі склом, яке водночас герметизує камеру, але дозволяє з задоволенням спостерігати за вогнем.

Щоб купити камінну топку у Львові, звертайтеся до нас. Фахівці компанії «AV-KAMIN» допоможуть підібрати підходящу модель, нададуть необхідні консультації та візьмуть на себе інші турботи щодо монтажу та подальшого гарантійного обслуговування системи.