Біокаміни

KRATKI GALINA

KRATKI GALINA

3 948₴ UAH

KRATKI GOLF

KRATKI GOLF

4 410₴ UAH

KRATKI DELTA

KRATKI DELTA

5 418₴ UAH

KRATKI DELTA 2

KRATKI DELTA 2

6 552₴ UAH

KRATKI DELTA 3

KRATKI DELTA 3

11 718₴ UAH

KRATKI BALL

KRATKI BALL

12 180₴ UAH

KRATKI BRAVO

KRATKI BRAVO

12 558₴ UAH

KRATKI ALPHA мідний

KRATKI ALPHA мідний

12 600₴ UAH

KRATKI CHARLIE

KRATKI CHARLIE

14 196₴ UAH

KRATKI CHARLIE 2

KRATKI CHARLIE 2

14 196₴ UAH

KRATKI JULIET 1100

KRATKI JULIET 1100

18 732₴ UAH

KRATKI QUEBEC

KRATKI QUEBEC

18 732₴ UAH

KRATKI JULIET 1500

KRATKI JULIET 1500

20 790₴ UAH

KRATKI JULIET 1800

KRATKI JULIET 1800

22 932₴ UAH

Екологічні біокаміни у Львові

Люди роками мріють про власний камін, але не завжди є можливість встановити його в квартирі або будинку. Електрокаміни ж все одно недостатньо правдоподібні, коли хочеться відчути тепло справжнього домашнього вогнища.

Для цього з'явилася нова актуальна пропозиція – купити біокамін. Декоративна модель розроблена спеціально для квартир і дозволяє насолодитися відкритим живим полум'ям.

В основі біокаміна – опалювальний блок з нержавіючої сталі, в який і заливається паливо. Інтенсивність полум'я залежить від об’єму та області горіння. Для розведення вогню досить запальнички, а щоб загасити камін – потрібно просто обмежити доступ кисню, засунувши кришку.

Для біокамінів підходить етиловий спирт або спеціальне паливо. Біоетанол забезпечує найкращі показники горіння, більш природний відтінок полум'я і економну витрату. Середньої заливки досить на кілька годин. Продається паливо каністрами різного об'єму.

Переваги сучаних біокамінів

Сучасні каміни на біопаливі – це цілий ряд переваг:

 • Простота монтажу та експлуатації;

 • Безпека;

 • Відсутність виділення продуктів горіння та інших шкідливих сполук;

 • Відсутність бруду, кіптяви, золи;

 • Екологічність;

 • Легкий і безпечний розпал;

 • Різноманітність моделей під будь-який інтер'єр і стиль;

 • Простий принцип роботи: спирт при згорянні перетворюється в воду і вуглекислий газ.

Щоб легко і комфортно користуватися біокаміном, досить регулярно провітрювати приміщення, правильно встановити обрану модель і дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

В асортименті моделей – компактні переносні і навіть настільні пристрої. Крім того, можна купити підлоговий біокамін або масивну настінну модель. Якщо в будинку є ніша для класичного каміна, але його установка неможлива, можна підібрати біопристрій відповідних габаритів і комплектації, щоб встановити на вільне місце.

Як обрати та купити біокамін у Львові?

Головний критерій вибору біокаміна – потужність. Вона залежить від конструкції і розмірів паливного бака. Чим вона вища – тим більш яскравого та інтенсивного полум'я можна домогтися. Найпотужніші моделі складаються з декількох блоків для палива.

Різні моделі розраховані на використання рідкого або гелевого палива. Виходячи з цього і розробляється конструкція. Гелеві суміші зручніші за рахунок того, що вони не мають запаху, зручні у використанні і не проливаються, але рідкі все ще більш доступні і поширені.

Сучасні біокаміни оснащені електронним управлінням. Це дозволяє легко регулювати температуру і інтенсивність. Блоки оснащені датчиками палива, температури, вуглекислого газу, автоматичною системою подачі і іншими корисними опціями.

За способом монтажу бувають:

 • Класичні портали-топки, які виглядають максимально наближеними до реальних дров'яних камінів;

 • Окремі печі в металевому корпусі;

 • Декоративні мініатюрні «свічки», виготовлені з різних матеріалів;

 • Сучасні моделі нестандартних форм, розмірів і комплектацій, аж до підвісних стельових конструкцій.

Щоб купити біокамін у Львові, звертайтеся до нас. Разом зі звичайними камінними системами і обладнанням для їх монтажу, компанія «AV-KAMIN» також пропонує штучні каміни та інші сучасні рішення для будинків і квартир.