Грилі

Садовий барбекю гриль для будинку у Львові

Страви на грилі – це не тільки смачно, але і корисно. А без барбекю вже і зовсім складно уявити повноцінний літній сезон.

Тепер для цього не потрібно шукати, куди вибратися чи де знайти відповідне обладнання. Садовий гриль барбекю може придбати кожен бажаючий. Відрізняються вони принципом роботи і типом палива.

 • Вугільні. Традиційна класика, що надає продуктам настільки улюблений димний аромат. Бувають різної форми, розмірів і конфігурації. Зустрічаються навіть складні портативні моделі. Температуру легко регулювати кількістю палива або за допомогою вентиляційних отворів. Матеріал – нержавіюча сталь, рідше – кераміка. Особливість – необхідність регулярно вичищати золу.

 • Дров'яні. Підійдуть для альтанки або двору. Зазвичай це масивні та стаціонарні чавунні грилі. Можна варіювати присмак і аромат диму, використовуючи дрова різних сортів. Особливість – складність догляду.

 • Газові. Швидкі, зручні, екологічні. Відрізняються габаритами і потужністю. Зазвичай прямокутні або сферичні, стаціонарні або мобільні. Можуть використовуватися на повітрі або в приміщенні. Сучасні моделі оснащені датчиками та системами безпеки, клапаном, що запобігає витоку. Також можуть оснащуватися індикатором і регулятором температури, додатковим пальником, тощо. Тепло розподіляється рівномірно, але складно довго підтримувати стабільну температуру.

 • Електричні. Використовуються в будинках або квартирах. Можуть бути компактними, на кілька порцій, або великими і могутніми. Найчастіше зустрічаються ергономічні прямокутні електрогрилі з високоміцної сталі. Особливість – нагрівальний елемент, що самоочищається, в сучасних моделях.

Переваги барбекю грилю для дачі

Продукти, приготовані на грилі, завжди смачніші і корисніші просто обсмажених. У цій думці сходяться і численні дієтологи, які рекомендують придбати барбекю гриль для дачі.

 • Приготування на грилі – це короткострокове запікання на високих температурах, так що продукти набагато краще зберігають свої корисні властивості;

 • При такому приготуванні видаляється жир, а їжа стає не такою калорійною і менш насиченою шкідливим холестерином;

 • Вітаміни зберігаються практично повністю;

 • Приправи, які використовуються під час готування, покращують метаболізм і роботу шлунково-кишкового тракту;

 • Додаються і всі переваги дозвілля та їжі на свіжому повітрі.

Серед усього розмаїття моделей можна легко підібрати ідеальний гриль. Для квартири – компактний електричний або вбудований газовий гриль. Для заміської дачі ідеально підійде переносний гриль барбекю на вугіллі, дровах або газі. Для виїздів з компанією – портативні стійкі моделі. Для підприємств і ресторанів використовуються спеціальні промислові грилі.

Як обрати та купити гриль для дома в інтернет магазині?

Є кілька критеріїв, які допоможуть підібрати ідеальний гриль:

 • Вибираючи гриль для будинку, необхідно орієнтуватися на його потужність. Чим вона вища, тим краще і швидше буде прожарюватися їжа, при цьому зберігаючи соковитість і смак.

 • Устаткування обов'язково повинно бути стійким. Конструкції на колесах легше переміщати, але складніше надійно встановити на нерівній землі.

 • Розміри, тип конструкції та паливо вибираються індивідуально, виходячи з можливостей та побажань, частоти використання та інших особливостей.

 • Продукти швидше готуються в сферичних закритих грилях. Наявність кришки створює ефект закритої каструлі. Так краще акумулюється тепло, а всі корисні речовини залишаються всередині.

 • Важливо, щоб решітка не деформувалася при регулярному використанні. Для цього найкраще підходять чавунні сітки. Ще один їхній плюс – рівномірний прогрів по всій площі.

Щоб купити гриль для будинку у Львові, а разом з ним – необхідні комплектуючі для монтажу, звертайтеся до нас. Компанія «AV-KAMIN» спеціалізується на виготовленні та монтажі печей, грилів, камінів. Також ми пропонуємо професійні технічні консультації і подальше гарантійне обслуговування.