Сталеві печі

KRATKI KOZA K5

KRATKI KOZA K5

621

Kratki KOZA VEGA

Kratki KOZA VEGA

621

KRATKI KOZA AB/S/DR

KRATKI KOZA AB/S/DR

683

KRATKI KOZA AB/S/N

KRATKI KOZA AB/S/N

776

KRATKI KOZA AB

KRATKI KOZA AB

854

KRATKI KOZA AB S 2

KRATKI KOZA AB S 2

932

KRATKI KOZA AB/S/N/K

KRATKI KOZA AB/S/N/K

1 118

KRATKI KOZA AB/S/K

KRATKI KOZA AB/S/K

1 211

Scan 65 series

Scan 65 series

2 390

Scan 66-1

Scan 66-1

2 415

Scan 68 series

Scan 68 series

2 425

Scan 83 series

Scan 83 series

2 530

Scan 66-5

Scan 66-5

2 660

Scan 80

Scan 80

3 155

Scan 85 series

Scan 85 series

4 540

Сталеві печі для дома

Практичні і сучасні сталеві печі з кожним роком стають дедалі популярнішими у Львові і по всій Україні. Вони практичні, невибагливі і універсальні. Висока якість поєднується з доступною ціною. Сфера їх застосування практично не обмежена.

Конструктивно зустрічаються сталеві печі декількох типів:

 • Камерні. Так звана буржуйка. Характеризується високою тепловіддачею і швидко прогрівається. ККД – близько 60%.

 • Канальні. Нагрітий газ проходить по каналах між перегородками, віддаючи корпусу своє тепло. Усередині така система прогрівається до 400 градусів, після чого допалює продукти згоряння. Канальні печі більш ефективні. Потужність регулюється подачею повітря. Працюють такі печі на будь-якому паливі, на тривалому або швидкому горінні. Можна під'єднати варильну поверхню. ККД – до 80%.

 • Ковпакова. Гази затримуються під ковпаком, поки не догорають повністю. Після цього вони опускаються вниз, де віддають залишки тепла. ККД – від 70%. Схожа технологія використовується для котлів.

Печі для бані зі сталі: особливості та переваги

Сталеві печі прості і практичні. Їх популярність обумовлена ​​численними перевагами матеріалу:

 • Простота обробки. М'яка сталь легко змінює форму. Її можна різати, гнути, плавити, створювати конструкції будь-яких форм і конфігурацій. При цьому вона зберігає міцність.

 • Теплопровідність. Метал швидко прогрівається і добре віддає тепло. У приміщенні стає комфортно практично відразу, набагато швидше, ніж з цегляними печами.

 • Інновації. У сталевих печах найлегше випробовувати різні інноваційні розробки для поліпшення технічних характеристик. Тому і ККД сучасних моделей значно вище, ніж, наприклад, у цегляних. Можна вбудовувати варильні плити і обладнання для нагріву води.

 • Легкість. Тонка сталь – легкий матеріал. Такі печі легко встановити. Їх можна транспортувати. Вони не бояться падінь і поштовхів. Також конструкція не вимагає установки фундаменту. Досить підключити димар.

 • Мобільність. Якщо піч з якихось причин не потрібна, її можна розібрати і заховати. А з часом точно також встановити, якщо необхідність знову виникне.

 • Невибагливість. Однорідний метал не боїться вогкості і вологи, не потребує попереднього прогрівання та розгону.

Як обрати та купити сталеву піч у Львові

Головний критерій вибору сталевий печі – матеріал. Вони можуть відрізнятися, в залежності від вимог і умов експлуатації.

 • Звичайна сталь. Дешевша та доступніша. Але її межа міцності нижча, так що при регулярному і інтенсивному використанні топка швидко вигорає. Такі печі не підходять для регіонів з сильними морозами і для постійного використання. У сталевих печах тривалого горіння деталі, що найбільше перегріваються, робляться масивнішими, і їх можна змінювати. Такі системи підходять для великих просторих приміщень.

 • Жароміцна сталь. Вона довговічніша та ефективніша. ККД – від 80%. Легкий матеріал універсальний і практичний, використовується в промисловості. Такі печі встановлюються на підлогу і відразу підключаються до димоходу. Їх можна постійно інтенсивно прогрівати.

Деякі сталеві печі оснащені накопичувальним баком для води або варильною поверхнею. Це дозволяє одночасно вирішувати відразу кілька завдань. Особливо комплексні рішення вигідні для дачних будинків, в яких живуть від сезону до сезону. Також використовуються печі для бані зі сталі.

Звертайтеся до нас в компанію «AV-KAMIN», щоб купити сталеву піч у Львові і не турбуватися про її монтаж. Наші фахівці візьмуть всі турботи на себе!