Печі з майоліки

Nordica Dorella L8

Nordica Dorella L8

831

Nordica Fiorella

Nordica Fiorella

1 071

Nordica Fulvia

Nordica Fulvia

1 074

Nordica Fiammetta

Nordica Fiammetta

1 094

Nordica Lucy

Nordica Lucy

1 335

Nordica Gaia

Nordica Gaia

1 433

Nordica Gisella

Nordica Gisella

1 496

Nordica Fulvia Forno

Nordica Fulvia Forno

1 535

Nordica Luna

Nordica Luna

1 706

Nordica Nicoletta

Nordica Nicoletta

1 709

Nordica Gaia Forno

Nordica Gaia Forno

1 937

Печі з майоліки для дома

Кераміка, покрита кольоровою розписного глазур'ю, знайома людству вже кілька тисячоліть. Ще в Давньому Єгипті її використовували для прикраси палаців та храмів. Пік популярності обпаленої глини припав на 17-е століття. Оригінальна техніка, пройшовши через острів Мальорку, досягла серця Італії. Саме таку кераміку з часом назвали майолікою.

Одна з особливостей – легкі переливи, які при нагріванні печі грають ще більш яскравими, цікавими відблисками, змінюють колір та створюють неповторний візуальний ефект, нагадуючи застиглу акварель. За експлуатаційними характеристиками матеріал нагадує скоріше звичайну пористу обпалену глину.

Майоліка добре витримує високі температури та їх зміну, так що вона відмінно підходить для облицювання камінних порталів і печей. Під час обробки глина проходить високотемпературне обпалювання, що надає їй міцність і стійкість до зовнішніх умов.

Печі з майоліки: особливості та переваги

Сучасні печі з майоліки – це краса, вишуканість і витонченість, поєднання яких вдалося досягти завдяки багаторічному досвіду італійських майстрів. Завдяки сучасним технологіям, такі печі стали ще міцнішими та практичнішими.

Серед їх переваг:

  • Стильний дизайн. Красиві печі не вимагають додаткового оздоблення. Зате вони здатні стати яскравою прикрасою інтер'єру, незвичайним акцентом.

  • Універсальність. Такі печі відмінно справляються зі своїм основним завданням. Вони мають значну потужність з високим ККД, за короткий час легко прогріваючи навіть просторе приміщення.

  • Економія. Якісні печі економно витрачають паливо. Такий обігрів обходиться набагато дешевше.

  • Різноманітність. Майоліка – комплексна назва групи матеріалів. Розпис та стилістика можуть відрізнятися. Це дозволяє підібрати ідеальний варіант за смаком та під інтер'єр.

  • Водостійкість. Керамічна глазурована плитка не боїться вологи. Тому її легко мити й чистити. Для простих локальних забруднень досить звичайної вологої ганчірки.

  • Зносостійкість. Майолікою можна викладати навіть підлогу. Вона не стирається і не тріскається.

Кріплять такі плити на основу спеціальним клеєм або рідкими цвяхами. Облицювання не відколюється і надійно тримається роками. Для підготовки поверхні використовується штукатурка для вирівнювання або листи гіпсокартону.

Як обрати та купити гарну піч з майоліки у Львові

Майоліку полюбляють власники особистих будинків і котеджів. Її можна використовувати для повного облицювання печі або порталу, а також при створенні декоративних композицій або красивих візерунків.

Можна використовувати її і в квартирі. Зазвичай це електро- або біокаміни. Таке рішення безпечніше і практичніше в багатоповерховому житловому будинку, але виглядає не менш естетично і привабливо, а заодно не вимагає монтажу димаря.

Майоліку можна використовувати і в інших елементах інтер'єру, продовжуючи тенденцію та втілюючи цілі дизайнерські композиції в єдиному стилі. Важливо, щоб кладка була рівна і охайна. Тільки так візерунок виглядає гармонійно.

Щоб підібрати і купити красиві печі з майоліки у Львові, звертайтеся до нас. Консультанти компанії «AV-KAMIN» допоможуть підібрати ідеальний варіант, після чого ми займемося його монтажем та введенням в експлуатацію.