Вбудовані електричні каміни

Вбудовані електричні каміни - чудовий декор

Одне з найоригінальніших рішень для дач, будинків і квартир – практичні і красиві вбудовані електричні каміни, що поєднують в собі простоту побутового електроприладу, функціональність повноцінного опалювального обладнання та естетику справжнього каміна.

Вбудовані електрокаміни відрізняються способом монтажу. Портали монтуються безпосередньо в стіну. Конструктивно такий пристрій складається з каркаса, електроблока і декоративного оформлення. На відміну від переносних, ці каміни стаціонарні.

Елегантні та компактні, вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, від класики до модерну. Різні моделі відрізняються потужністю і габаритами, але займають значно менше місця, ніж звичайна піч. Це дозволяє заощадити цінний простір, але не жертвувати власними уявленнями про прекрасне.

Каміни електричні вбудовані можуть бути лише декоративними або водночас налаштованими на обігрів. У першому випадку працює тільки імітація вогню. У другому – прогрівається трубчастий елемент. У відкритих системах це спіралі або стрижні. Тепло з нагрівального блоку передається на екрани і розподіляється по приміщенню.

Вбудований електрокамін: особливості та переваги

Візуально вбудований електричний камін не поступається класичним. Топка розміщена в порталі. Облицювання та оформлення – будь-яке. Самі топки бувають вбудованими стаціонарними або змінними. Для передачі тепла використовується тепловентилятор, який нагнітає розігріте повітря, а заодно створює видимість тепла, що йде від живого вогню.

Крім простоти і практичності, електрокаміни відомі і іншими перевагами:

  • Вони порівняно недорогі і економічні;

  • Встановити електрокамін можна в будь-якій кімнаті;

  • Система повністю пожежобезпечна, екологічна, нешкідлива для здоров'я;

  • Монтувати електрокамін можна в приміщенні без вентиляції, в житлових кімнатах, офісах, кабінетах;

  • Встановлюється обладнання не складніше за будь-яку іншу побутову техніку;

  • Електрокамін не вимагає прокладення димоходу, організації виведення продуктів згоряння, регулярного прибиранню;

  • Він не чадить, не коптить, а працює тихо, спокійно і без шуму.

  • Різні моделі відрізняються потужністю, розміром, конфігурацією, типом імітації вогню.

Часто електрокаміни оснащуються додатковими опціями: підсвічуванням, імітацією звуків і запахів, дистанційним керуванням, гнучкою настроюванням режимів, таймером, наявністю фільтрації і зволоження повітря, тощо.

Як обрати та купити вбудований електрокамін у Львові

Основні критерії вибору електрокаміна – потужність нагріву, робочі режими, розміри екрану, рівень електроспоживання. Потрібно враховувати розташування каміна, прогнозовану частоту та інтенсивність експлуатації, завдання, які він повинен виконувати.

Є кілька правдоподібних способів імітації вогню. Найпростіший і застарілий – смуги тканини і підсвічування. Найскладніший і реалістичний – проекція світла галогенових ламп на частки водяної пари. Також використовуються різні проектори, відбивачі, лінзи, рідкокристалічні монітори.

Звертайтеся в компанію «AV-KAMIN», щоб купити вбудований електрокамін у Львові. Наші консультанти допоможуть обрати модель. Після цього ми візьмемо на себе всі турботи по монтажу та подальшому обслуговуванню.