Печі з водяним контуром

В цій категорії немає товарів.

Печі з водяним контуром для дому

Опалювальна піч з водяним контуром – універсальний пристрій, що поєднує в собі функції і переваги котла та декоративного елемента водночас. Вони відмінно зарекомендували себе в приватних будинках, котеджах і на дачах. Основна відмінність – наявність водяного теплообмінника, який об'єднаний з опалювальним приладом. Більшість систем працює за принципом циркуляції гарячої води, рідше – з гарячою парою.

Зазвичай печі з водяним контуром виготовляються з чавуну або спеціальної жароміцної котлової сталі. Вони не бояться високих температур, пари та тиску. Залежно від потужності, вони можуть бути додатковим або основним джерелом опалення.

Конфігурація теплообмінника залежить від конкретної моделі. Найчастіше це металеві труби або тонка листова сталь. Вони швидко прогріваються, забезпечують рівномірний розподіл тепла, легко очищаються. Найкраще підходять безшовні жароміцні труби. Стандартна форма – змійовик, який забезпечує максимальну ефективність і рівномірний розподіл.

За системою проходять розігріті гази, які віддають своє тепло воді. Щоб підвищити продуктивність, можна підключити декілька резервуарів. Наприклад, в одному з них вода нагрівається, а в іншому – прогрівається ще більше до утворення пари.

Підключити до опалення можна навіть цегляну піч. Тоді металевий теплообмінник монтується замість задньої стінки і з'єднується з контуром. Важливо підібрати такий матеріал, який не вийде з ладу за кілька років інтенсивної експлуатації.

Опалювальні печі з водяним контуром: особливості та переваги

Печі з водяним контуром прості, універсальні і функціональні. Серед їх переваг:

  • Висока продуктивність і здатність швидко обігрівати великі приміщення;

  • Відсутність потреби в електриці;

  • Природна циркуляція теплоносія;

  • Доступна вартість, порівняно з іншими опалювальними приладами;

  • Доступне і недороге паливо;

  • Екологічність дров'яних печей з водяним опаленням.

ККД печей нижче, ніж ККД котлів, але і їх функціональне призначення в першу чергу інше. Також такі печі неможливо повністю автоматизувати, так що обійтися без ручного управління не вдасться.

Опалювальні печі можуть бути локальним джерелом або джерелом усього опалення. Для цього до системи підключаються всі радіатори. До моделей з водяним контуром можна підключити навіть теплу підлогу, що працює за тим же принципом.

Як обрати та купити піч з водяним опаленням у Львові

Оираючи піч з водяним опаленням, потрібно враховувати принцип роботи усієї домашньої системи: з природною або примусовою циркуляцією.

Природна циркуляція зазвичай використовується в невеликих будинках. Теплоносій переміщається сам: гаряча вода йде нагору, низька – опускається. Тому нагрівальний прилад повинен знаходитися нижче радіаторів. Найчастіше така конструкція не підходить для монтажу печей, які розраховані на те, щоб бути повноцінною частиною інтер'єру. З примусовими системами такої проблеми немає.

Разом з піччю до водопостачання і опалення підключається ще розширювальний бак і циркуляційний насос. Отримана система повністю автономна і енергонезалежна.

А щоб підібрати ідеальну піч для будинку з водяним опаленням у Львові, звертайтеся до нас. Фахівці компанії «AV-KAMIN» допоможуть визначитися з вибором, монтажем та обслуговуванням камінів, печей і котлів.