Настінні електрокаміни

Dimplex Synergy OptiFlame

Dimplex Synergy OptiFlame

704

Dimplex Vega OptiFlame

Dimplex Vega OptiFlame

1 191

Dimplex Opti-myst Burbank

Dimplex Opti-myst Burbank

1 313

Dimplex Opti-myst Redway

Dimplex Opti-myst Redway

1 313

Dimplex Opti-myst Tahoe

Dimplex Opti-myst Tahoe

1 313

Dimplex Ignite 74

Dimplex Ignite 74

1 452

Dimplex Ignite 100

Dimplex Ignite 100

1 982

Dimplex Opti-V PGF-10

Dimplex Opti-V PGF-10

3 008

Dimplex Opti-V PGF-20

Dimplex Opti-V PGF-20

4 434

Електричні настінні каміни

Стильні та сучасні настінні електрокаміни – високотехнологічне і практичне обладнання, яке відмінно впишеться в приватний будинок або квартиру.

Настінна модель відрізняється способом монтажу. На відміну від підлогових, такі каміни розміщуються в стіні. Їх переваги – акуратність, компактність, естетичний зовнішній вигляд. Зараз випускаються навіть ультратонкі декоративні моделі.

Компактні міні-електрокаміни можна встановлювати на столах, тумбах, вбудовувати в меблі. Вони добре вписуються в квартири і невеликі дачі, де на рахунку кожен сантиметр простору. Широкоформатні моделі мало відрізняються від справжніх камінів. Вони встановлюються в великих і просторих приміщеннях, відрізняються високою потужністю.

Основний принцип роботи – нагрівання трубчастого елемента відкритого або закритого типу. Відкриті спіралі або керамічні стрижні створюють нагрівальний блок, тепло з якого передається на екрани. У закритих системах спіраль запаяна в скляну трубку.

Конструктивно електрокамін нагадує звичайний: з порталом і топкою. Портал – декоративне оздоблення, яке може бути будь-яким. Топки бувають вбудованими чи змінними. Всередину вмонтований тепловентилятор, який створює ілюзію живого вогню, нагнітаючи потік теплого повітря.

Електрокаміни настінні: особливості та переваги

Причин для вибору каміна електричного настінного безліч:

 • Доступна вартість;

 • Можливість монтажу в будь-якому приміщенні, включаючи житлові кімнати, об'єкти з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, приміщення без вентиляції;

 • Простота монтажу та підключення;

 • Невибагливість при експлуатації;

 • Відсутність диму, кіптяви, сажі, шкідливих викидів;

 • Елегантний зовнішній вигляд;

 • Екологічність і безпека;

 • Безшумна робота навіть на найвищій потужності;

 • Різноманітність моделей;

 • Мобільність, компактність, простота транспортування;

 • Реалістична імітація полум'я;

 • Багатофункціональність та наявність додаткових опцій;

 • Швидкий нагрів приміщення.

Електрокаміни легко вписуються в будь-який інтер'єр, від класики до ультрамодного сучасності.

Для імітації вогню використовуються текстильні смуги, лампи і підсвічування, відбивачі, проектори, рідкокристалічні монітори. Найсучасніші – моделі з 3D-вогнищем, для якого використовується водяна пара з галогеновими лампами. Такий вогонь майже неможливо відрізнити від справжнього. Деякі каміни доповнені звуковими ефектами, запахами.

Як обрати та купити настінний електрокамін у Львові

При виборі електрокаміна потрібно враховувати його плановане розташування, функціональне навантаження, інтенсивність і режим експлуатації, дизайн та вартість. Різні каміни можуть виконувати різні опції. Це тільки декоративна імітація вогню або імітація разом з обігрівом приміщення.

Основні технічні характеристики – потужність нагріву, кількість робочих режимів, тип імітації горіння, розміри екрану і рівень енергоспоживання.

Деякі моделі електрокамінів настінних оснащені додатковими функціями: фоновим підсвічуванням, очищенням повітря, зволоженням, таймером, дистанційним керуванням, налаштованими режимами, регулюванням яскравості, звуковим супроводом, тощо.

До додаткових аксесуарів відноситься муляж палива, дровниця, камінні набори, захисний екран.

Звертайтеся до нас, щоб купити настінний електрокамін у Львові. Компанія «AV-KAMIN» пропонує повний комплекс послуг: від консультування до монтажу та гарантійного обслуговування.