Радіатор для димоходу

Радіатори для димоходу різного діаметру

Камін – стильний і затишний аксесуар, а разом з тим – практичне і функціональне придбання. Але щоб їм можна було користуватися, спочатку потрібно облаштувати димохід. Його завдання – відведення газів, кіптяви та інших продуктів згоряння, щоб вони не накопичувалися і не проникали в приміщення.

Димарі бувають різної форми і конфігурації, металеві, керамічні, цегляні, полімерні і будь-які інші. Основні характеристики – діаметр і тяга, які розраховуються виходячи з виду опалювального обладнання, площі кімнати, бажаної потужності системи.

Щоб облаштувати якісну і надійну систему димовідведення для каміна, потрібно правильно підібрати всі складові, з огляду на актуальну потужність і конфігурацію. Одна з найважливіших комплектуючих при облаштуванні димоходів – труба радіатор. Їх основне призначення – функція теплообмінника.

Труби радіатори: види, особливості та переваги

Сучасні радіатори для димоходу мають кілька переваг:

  • Вони дозволяють значно підвищити ККД камінів і ефективність тепловіддачі димоходу;

  • Витрата палива на обігрів приміщення істотно скорочується;

  • Для монтажу не потрібні додаткові кріплення і комплектуючі;

  • Установка труб радіаторів здійснюється за класичним способом: труба в трубі;

  • З'єднання максимально герметичні та надійні;

  • Радіатори можуть встановлюватися не тільки на каміни, а й на інші твердопаливні системи.

Принцип роботи дуже простий. Температура газів в першому метрі системи димовідведення максимально висока. Чим вище піднімаються продукти згоряння, тим сильніше вони остигають. Щоб не витрачати тепло даремно, в якості одного з перших компонентів системи використовуються радіатори. Вони збирають тепло і розподіляють його по кімнаті, дозволяючи швидше і краще її прогріти при меншій витраті ресурсів.

Якісні радіатори для димоходу відрізняються міцністю, стійкістю до високих температур і до зовнішніх умов, надійністю, доступною ціною.

Як вибрати і купити труби радіатори для каміна у Львові?

Труба радіатор для каміна обов'язково повинна бути якісною і виготовленої відповідно до загальноприйнятих стандартів. Це дозволяє гарантувати герметичність, безпеку, стабільність і ефективність системи.

Основний матеріал для виробництва – нержавіюча листова сталь. Середня товщина листів – від 2 мм. Це забезпечує належну механічну міцність і стійкість. Важливо, щоб радіатор витримував високі температури продуктів згоряння: до 1000 градусів.

Діаметр конструкції вибирається з урахуванням діаметра труби. Це дозволяє здійснювати міцний, щільний, герметичний монтаж. Конструктивно радіатор – одностінна нержавіюча труба, до якої приварені пластини. Вони збільшують площу тепловіддачі, щоб тепло надходило не тільки від топки і труби, але і від розпечених пластин. Так кімната прогрівається в рази швидше.

Зовнішній вигляд радіаторів також може відрізнятися. Крім функціональності, вони естетичні та гармонійно поєднуються з іншими елементами системи. Для фарбування використовуються спеціальні термостійкі фарби, які не вицвітають і не блякнуть протягом тривалого експлуатаційного періоду.

Щоб підібрати і купити підходящі труби радіатори для каміна у Львові, звертайтеся до нас! Фахівці компанії «AV-KAMIN» допоможуть з вибором, монтажем і введенням в експлуатацію всієї системи.