Мармурові портали

Карпати

Карпати

19 500₴ UAH

Корсика

Корсика

21 280₴ UAH

Мальви

Мальви

21 760₴ UAH

Сицилія

Сицилія

23 900₴ UAH

Барбара

Барбара

24 000₴ UAH

Глорія

Глорія

24 000₴ UAH

Порто

Порто

24 000₴ UAH

Сафо

Сафо

24 000₴ UAH

Роса Фронтальний

Роса Фронтальний

24 320₴ UAH

Бюга

Бюга

25 120₴ UAH

Байрак

Байрак

25 600₴ UAH

Болонія

Болонія

26 900₴ UAH

Бергамо

Бергамо

27 400₴ UAH

Верона

Верона

27 400₴ UAH

Муза

Муза

28 288₴ UAH

Оскар

Оскар

28 500₴ UAH

Мушля

Мушля

29 120₴ UAH

Роса

Роса

29 120₴ UAH

Парма

Парма

29 900₴ UAH

Лелека

Лелека

31 680₴ UAH

Мармурові портали для каміна у Львові

Портал для каміна – основний декоративний елемент, який і приховує непримітну і суто функціональну топку. Для облицювання використовуються різні матеріали, але натуральний камінь, як і раніше, залишається на першому місці.

Кам'яні портали з мармуру – це високі експлуатаційні властивості, довговічність, механічна міцність, надійність, невибагливість і краса. Благородні і витончені, вони стильно обрамляють дров'яні або газові топки, електрокаміни, декоративні біокаміни.

При професійній реалізації, обробка мармуром підійде для будь-яких камінів:

  • Вбудованих в стіну або нішу;

  • Виступаючих пристінних;

  • Окремо встановлених острівних.

Догляд за мармуром досить простий. Протерти пил можна м'якою ганчіркою, змоченою в теплій воді. Серйозні забруднення видаляються в кілька етапів, щоб не залишити розводів чи слідів на поверхні. Також існують спеціальні засоби для чищення для мармуру. Для захисту використовуються воскові покриття, які захищають матеріал від кіптяви, бруду та пошкоджень.

Переваги порталів із мармуру

Портал для каміна з мармуру – це не настільки розкіш, скільки практичний і функціональний вибір. Унікальний природний матеріал має цілий ряд переваг:

  • Неповторний природний малюнок, який практично неможливо досконально відтворити штучним шляхом;

  • Зріз натурального каменю завжди різний, так що виглядає унікально навіть при однаковій формі;

  • Безпека, екологічність, відсутність токсичних випарів при нагріванні;

  • Відмінна теплоємність і здатність ще довго гріти приміщення після того, як камін погас;

  • Невибагливість і простота очищення поверхні;

  • Легкість декоративної обробки для створення оригінальних дизайнерських рішень, об'ємних орнаментів і складного різьблення;

  • Наявність різних відтінків мармуру дозволяє підібрати ідеальний варіант.

Стильний мармуровий портал для каміна – справжня знахідка. Він стане чудовим акцентом в інтер'єрі та роками буде радувати своєю неповторною красою.

Як обрати та купити портал для каміну з мармуру?

Щоб портали для камінів стали гармонійним доповненням інтер'єру, до вибору потрібно підійти з усією серйозністю. Найчастіше саме камін першим привертає увагу гостей і всіх, хто знаходиться в кімнаті. Тому він повинен водночас бути досить лаконічним, стриманим та не надмірним, але стильним, витонченим і благородним.

Основні критерії вибору порталів – габарити, вид мармуру, оформлення та дизайн, спосіб обробки, складність обробки, наявність додаткових елементів та декору. Мармурові портали прикрашають різьбленням, колонами, поєднанням різних відтінків, скульптурами і барельєфами.

З таким вишуканим матеріалом, як мармур, головне не переборщити з обробкою, щоб портал виглядав витончено, а не вульгарно. Головний критерій – гармонійність. Занадто масивні, складні каміни погано виглядають в невеликих кімнатах, а надто прості і мініатюрні загубляться в просторій вітальні з високими стелями.

Щоб купити портали для каміну та інше обладнання для установки у Львові, звертайтеся до нас. Компанія «AV-KAMIN» займається виготовленням, продажем і монтажем камінних систем. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, нададуть усі необхідні консультації та подальше гарантійне обслуговування.