Доставка і оплата


Доставка по Львову здійснюється щодня, протягом 1-3 робочих днів з 09:00 до 18:00. У святкові дні доставка замовлень не здійснюється. У присутності кур'єра уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що вам доставили саме те, що ви замовляли. Всі претензії з приводу відповідності товару Вашого замовлення, його зовнішнього вигляду, приймаються тільки в момент доставки.
У разі, якщо необхідно анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера інтернет-магазину напередодні доставки. Для того щоб запобігти подібним ситуаціям, будь ласка, уважно погоджуйте дату і час доставки замовлення з менеджером інтернет-магазину.


Доставка по Україні Адресна кур'єрська доставка замовлень по Україні, в тому числі в приміські райони Львова, здійснюється протягом 2-5 робочих днів компаніями «Міст Експрес», «Нова Пошта», «Автолюкс», «Делівері», «Інтайм». Терміни доставки залежать від близькості населеного пункту до обласного центру. Ми постійно працюємо над якістю і швидкістю доставки. Саме тому Ваш зворотний зв'язок настільки важливий для нас. Поділитися своїми враженнями про обслуговування, залишити побажання або зауваження по доставці замовлень Ви можете, зателефонувавши нам по телефону 097-777-66-01.