Печі з варочною поверхнею

Nordica Gisella

Nordica Gisella

1 496

Nordica Fulvia Forno

Nordica Fulvia Forno

1 535

Nordica Gaia Forno

Nordica Gaia Forno

1 937

Печі-кухні в будинок - це зручно!

Для тих, хто полюбляє в усьому домагатися максимальної практичності і функціональності, відмінно підійдуть печі з варильною поверхнею. Вони справляються відразу з двома завданнями: обігрівом приміщення та приготуванням їжі.

Ще один їх явний плюс – енергонезалежність. При низькому споживанні палива якісна піч видає високу тепловіддачу. При цьому вона не вимагає підключення до основних комунікацій. Класичні печі й зовсім обходяться одними дровами, не потребуючи електроенергії або газу.

За призначенням і способом монтажу буває три види печей-кухонь:

  • Мобільні. Найчастіше – розбірні і компактні. Їх можна перевозити з собою, зручно брати за місто на сезон. Користуватися можна відразу на місці, без додаткових складнощів.

  • Стаціонарні. Масивні домашні печі, які встановлюються в житлових будинках. Вони доцільні для будинків, в яких живуть протягом всього року або хоча б значну його частину.

  • Пересувні. Більші й масивніші за мобільні, але їх теж можна транспортувати, користуючись спеціальними вантажними засобами. Зазвичай такі печі не розбираються для перевезення, а завантажуються, як є.

Опалювальні печі з поверхнею для варіння: особливості та переваги

Печі-кухні відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені.

  • Під цегляну класику краще заздалегідь відвести спеціальну нішу, щоб тепло розподілялося ефективніше.

  • Чавунні печі з варильною поверхнею – міцні, практичні і довговічні.

  • Металеві системи більш ефективні при використанні піролізу, а не звичайного спалювання палива.

  • Печі, розраховані на тривале та інтенсивне горіння, оснащуються двоступеневою системою згоряння.

Особливий варіант – повільні печі для варіння. Найчастіше це компактні туристичні моделі. Для будинку зазвичай використовуються печі тривалого горіння, двоколпакові печі, голландки. При виборі враховується конфігурація кухні, наявність вільного місця, частота та інтенсивність використання, особливі побажання та потреби майбутніх власників.

Як обрати та купити піч з варочною поверхнею у Львові

Щоб піч-кухня була дійсно ефективною і економічною, потрібно врахувати кілька критеріїв:

  • Проект розробляється ще на етапі монтажу. Не можна просто добудувати до звичайної печі варильну поверхню. Така конструкція ненадійна, небезпечна і недостатньо ефективна. Така піч не буде ні гріти, ні готувати на бажаному рівні.

  • Витрата і розподіл теплової енергії відрізняються від звичайних опалювальних печей. Температура для обігріву кімнати і приготування їжі відрізняється, так що конструкція печі повинна враховувати це заздалегідь.

  • Важливий нюанс – матеріал, з якого виготовлена ​​робоча поверхня. З одного боку потрібні мінімальні втрати тепла, а з іншого – навпаки, максимальна тепловіддача. Найчастіше для цього використовується чавун.

Придбати опалювальну піч з варильною поверхнею у Львові пропонує наша компанія «AV-KAMIN». Консультанти допоможуть підібрати індивідуальне рішення, після чого ми візьмемо на себе всі турботи по монтажу, введенню в експлуатацію та подальшому обслуговуванню. Ми оберемо найкращий варіант з урахуванням всіх побажань і потреб, щоб піч якнайдовше радувала функціональністю та практичністю.