Електрокаміни

Електрокаміни у Львові

Камін електричний – вибір тих, хто не має бажання або можливості встановлювати повноцінні дров'яні каміни, не хоче займатися підведенням комунікацій або паливом.

Від інших побутових приладів опалення електрокамін відрізняється наявністю імітації вогню, завдяки чому він затишно виглядає, створює атмосферу тепла та комфорту. В якості основного робочого елемента – тепловентилятор або відбивач. Потужність залежить від конкретної моделі, але зазвичай пристрій легко справляється з обігрівом кімнати.

Електричні декоративні каміни більш ефективні і практичні. Вони дозволяють регулювати температуру, не шумлять при роботі та можуть використовуватися протягом усього року. Навіть у спеку милуватися вогнем можна без додаткового джерела тепла.

Установка електричних камінів не вимагає спеціального дозволу. Монтуються вони в спеціальні ніші, продаються відразу готовими камінокомплектами, вбудовуються в гіпсокартонну фальшстіну або в облицювання справжнього каміна. Останній вид найбільш органічний, але складний та витратний в реалізації.

Камін електричний: ціна, особливості та переваги

Електрокаміни для квартири користуються такою популярністю завдяки численним перевагам:

 • Простота монтажу і можливість установки в будь-якому житловому приміщенні, в будинку або квартирі;

 • Відсутність необхідності в облаштуванні і виведенні димоходу;

 • Можливість моментально включити або включити пристрій;

 • Відмінні декоративні характеристики і стильний елемент інтер'єру;

 • Відсутність необхідності в заготівлі дров або газу;

 • Пожежна безпека;

 • Можливість реалістичної імітації полум'я.

Ще одна важлива перевага каміна електричного – ціна. Вони дешевші в придбанні, установці і змісті.

При використанні електричних камінів не виділяються шкідливі продукти згоряння. Вони більш екологічні і безпечні за відсутності чадного газу. Також не доведеться витрачати час на регулярне чищення димоходів і топки. В них, на відміну від газових, не утворюється водяна пара, так що використання обладнання не впливає на вологість в приміщенні, а отже – не сприяє розвитку цвілі чи грибка через вогкість.

Як обрати та купити декоративні каміни?

По конструкції зустрічаються декоративні каміни декількох видів:

 • Вбудовувані в портали, які нагадують звичайний дров'яний камін або кутові електрокаміни;

 • Переносні електропечі, компактні, легкі та естетичні;

 • Настінні підвісні або навісні моделі, що нагадують плазмовий телевізор;

 • Кошики, що нагадують металеві дровниці.

За типом полум'я бувають електрокаміни з трансляцією або імітацією живого вогню. У першому випадку на монітор передається відеозапис, який можна змінювати за бажанням. Топка другого типу максимально наближена до цього каміна, з вугіллям, дровами, підсвічуванням тліючого вугілля або полін, що горять.

Поширені додаткові опції – термостат для управління температурою, пульт дистанційного керування для зручності налаштування, режим без обігріву, очищувач повітря, зволожувач, звукова імітація палаючих дров, імітація жарц вогню.

Крім класичних камінних систем, компанія «AV-KAMIN» пропонує також купити в інтернет магазині електричні каміни для будинків і квартир у Львові. Наші фахівці надають професійні технічні консультації і подальше гарантійне обслуговування.