Настільні біокаміни

KRATKI INDIA MINI

KRATKI INDIA MINI

55

KRATKI GALINA

KRATKI GALINA

65

KRATKI INDIA

KRATKI INDIA

68

KRATKI TANGO 1

KRATKI TANGO 1

75

KRATKI TANGO 1 білий

KRATKI TANGO 1 білий

75

KRATKI KILO

KRATKI KILO

78

KRATKI TANGO 2 білий

KRATKI TANGO 2 білий

78

KRATKI TANGO 2 чорний

KRATKI TANGO 2 чорний

78

KRATKI MISA Mini

KRATKI MISA Mini

86

KRATKI MISA Mini білий

KRATKI MISA Mini білий

86

KRATKI TANGO 3

KRATKI TANGO 3

86

KRATKI HOTEL MINI KRZAK

KRATKI HOTEL MINI KRZAK

102

KRATKI INDIA MAX

KRATKI INDIA MAX

102

KRATKI MISA

KRATKI MISA

120

KRATKI MINI HOTEL GRANITO

KRATKI MINI HOTEL GRANITO

123

Настільний біокамін

Замість дров, деревних відходів або брикетів в настільних біокамінах використовується спеціальна горюча суміш. В її складі – спирт з домішками. При горінні він дає акуратний, рівний і стабільний вогонь, а в повітря виділяється тільки водяна пара.

Біокаміни вважаються найбільш екологічними і безпечними. Хоча вони теж спалюють кисень при горінні, вони не викидають в повітря токсичні відпрацьовані речовини. До того ж, це ще і самий чистий варіант. Ніякої сажі, кіптяви або золи.

Від своїх підлогових і настінних аналогів, біокамін настільний відрізняється компактністю та мобільністю. Це невеликий портативний пристрій, який можна встановити де завгодно: навіть на столі в офісі. Вони можуть бути різної форми і конфігурації. Найчастіше зустрічаються:

  • Овальні;

  • Прямокутні;

  • Циліндричні;

  • У формі чаші.

Корпус зазвичай кам'яний чи металевий. У ньому – паливний бак, в який заливається горюча суміш. Для безпеки настільні каміни зазвичай захищаються додатковим шаром скла, щоб уникнути пожеж, опіків, перегріву.

Біокамін настільний: особливості та переваги

Біокаміни особливо популярні в невеликих будинках і квартирах. Вони прості, мобільні і практичні. До них не потрібно підводити димохід. Настільну модель взагалі достатньо просто встановити на своє законне місце.

Серед інших переваг:

  • Можливість демонтажу, перевезення та безболісної збірки на новому місці;

  • Простота догляду, адже камін не потрібно регулярно вичищати від золи;

  • Красиве полум'я без запаху;

  • Широкий асортимент моделей різної потужності, розмірів, типу і стилю;

  • Можливість установки в будь-якому приміщенні, подалі від текстилю та паперів;

  • Великий вибір аксесуарів для максимальної реалістичності.

Потрібно розуміти, що біокамін не замінює собою систему опалення, та навіть не є додатковим опалювальним приладом. Його функція переважно тільки декоративна.

Основні характеристики – частота та інтенсивність експлуатації. Ще простіше йдуть справи з автоматичними моделями. Сучасні біокаміни оснащені налаштованими режимами, таймерами, автоматичним розпалюванням, гнучкою панеллю керування, датчиками контролю кількості палива, вологості і температури, системою безпеки для дітей, дистанційним або віддаленим керуванням.

Як обрати та купити настільний біокамін у Львові

Конструктивно стандартний биокамин – це корпус, паливний бак, пальник і захисний екран. Спиртова рідина доливається в резервуар при необхідності. Не варто наливати її з запасом, адже чим довше стоїть спирт – тим гірші його властивості. Також не можна доливати паливо, поки камін горить. Загасити його можна просто перекривши доступ кисню.

Особливість вибору саме настільних біокамінів – в системах захисту. Тут варто звернути увагу на наявність датчиків, що фіксують падіння, перекидання або виток палива. На столі можуть зберігатися різні папери та інші дрібниці, які легко спалахують, так що безпека – один з ключових критеріїв.

А щоб купити настільний біокамін у Львові, звертайтеся до консультантів компанії «AV-KAMIN». Наші фахівці допоможуть не тільки з вибором і придбанням, але і з монтажем та подальшим обслуговуванням.

Тепер щоб помилуватися красивим живим вогнем, не доведеться розбиратися з дровами та їх розпалом.