Мармурові портали

Бергамо

Бергамо

24 585₴ UAH

Галія

Галія

47 685₴ UAH

Токіо

Токіо

85 140₴ UAH

Дарк

Дарк

47 355₴ UAH

Люблін

Люблін

40 920₴ UAH

Манчестер

Манчестер

39 930₴ UAH

Верона

Верона

25 905₴ UAH

Екватор

Екватор

58 410₴ UAH

Прага

Прага

89 100₴ UAH

Барбара

Барбара

30 360₴ UAH

Канада

Канада

48 840₴ UAH

Фантазія 2

Фантазія 2

112 200₴ UAH

Барселона

Барселона

64 086₴ UAH

Лелека

Лелека

44 550₴ UAH

Порто

Порто

21 945₴ UAH

Болонія

Болонія

24 420₴ UAH

Панія

Панія

68 640₴ UAH

Софія

Софія

91 410₴ UAH

Мілано

Мілано

53 625₴ UAH

Мальви

Мальви

33 660₴ UAH

Мармурові портали для каміна у Львові

Портал для каміна – основний декоративний елемент, який і приховує непримітну і суто функціональну топку. Для облицювання використовуються різні матеріали, але натуральний камінь, як і раніше, залишається на першому місці.

Кам'яні портали з мармуру – це високі експлуатаційні властивості, довговічність, механічна міцність, надійність, невибагливість і краса. Благородні і витончені, вони стильно обрамляють дров'яні або газові топки, електрокаміни, декоративні біокаміни.

При професійній реалізації, обробка мармуром підійде для будь-яких камінів:

  • Вбудованих в стіну або нішу;

  • Виступаючих пристінних;

  • Окремо встановлених острівних.

Догляд за мармуром досить простий. Протерти пил можна м'якою ганчіркою, змоченою в теплій воді. Серйозні забруднення видаляються в кілька етапів, щоб не залишити розводів чи слідів на поверхні. Також існують спеціальні засоби для чищення для мармуру. Для захисту використовуються воскові покриття, які захищають матеріал від кіптяви, бруду та пошкоджень.

Переваги порталів із мармуру

Портал для каміна з мармуру – це не настільки розкіш, скільки практичний і функціональний вибір. Унікальний природний матеріал має цілий ряд переваг:

  • Неповторний природний малюнок, який практично неможливо досконально відтворити штучним шляхом;

  • Зріз натурального каменю завжди різний, так що виглядає унікально навіть при однаковій формі;

  • Безпека, екологічність, відсутність токсичних випарів при нагріванні;

  • Відмінна теплоємність і здатність ще довго гріти приміщення після того, як камін погас;

  • Невибагливість і простота очищення поверхні;

  • Легкість декоративної обробки для створення оригінальних дизайнерських рішень, об'ємних орнаментів і складного різьблення;

  • Наявність різних відтінків мармуру дозволяє підібрати ідеальний варіант.

Стильний мармуровий портал для каміна – справжня знахідка. Він стане чудовим акцентом в інтер'єрі та роками буде радувати своєю неповторною красою.

Як обрати та купити портал для каміну з мармуру?

Щоб портали для камінів стали гармонійним доповненням інтер'єру, до вибору потрібно підійти з усією серйозністю. Найчастіше саме камін першим привертає увагу гостей і всіх, хто знаходиться в кімнаті. Тому він повинен водночас бути досить лаконічним, стриманим та не надмірним, але стильним, витонченим і благородним.

Основні критерії вибору порталів – габарити, вид мармуру, оформлення та дизайн, спосіб обробки, складність обробки, наявність додаткових елементів та декору. Мармурові портали прикрашають різьбленням, колонами, поєднанням різних відтінків, скульптурами і барельєфами.

З таким вишуканим матеріалом, як мармур, головне не переборщити з обробкою, щоб портал виглядав витончено, а не вульгарно. Головний критерій – гармонійність. Занадто масивні, складні каміни погано виглядають в невеликих кімнатах, а надто прості і мініатюрні загубляться в просторій вітальні з високими стелями.

Щоб купити портали для каміну та інше обладнання для установки у Львові, звертайтеся до нас. Компанія «AV-KAMIN» займається виготовленням, продажем і монтажем камінних систем. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, нададуть усі необхідні консультації та подальше гарантійне обслуговування.