Каміни Focus (Франція)

Каміни Focus (Франція)

Оригінальні каміни Focus у Львові

Каміни Focus приємно дивують розмаїттям та стильним дизайном. Вони дозволяють з задоволенням і безпечно милуватися відкритим вогнем та просто й витончено доповнюють інтер'єр.

Компанія Focus існує вже більше 40 років. За цей час французьке підприємство стало одним з провідних виробників в світі. Вибираючи його продукцію, покупці платять не за бренд, а за дійсно цінне придбання.

Фірмові каміни полюбляють архітектори, дизайнери інтер'єрів та  монтажники. Виробничі потужності ростуть з кожним роком. Але кількість не шкодить якості. Це все ще елітна та престижна покупка для будинку.

Каміни Focus уособлюють собою всі сучасні тренди. У розвитку марки взяли участь кращі світові дизайнери інтер'єрів. У виробництві використовується жароміцне скло, сучасні системи димовідведення та інші революційні рішення.

У компанії Focus навіть існує своя організація із захисту навколишнього середовища. Вона співпрацює тільки з постачальниками, товари яких повністю відповідають екостандартам. Навіть каталоги друкуються на спеціальному екологічному папері без хімічних чорнил, які не переробляються.

Переваги фірмових камінів Focus

Дизайнерські каміни Focus представлені в різних варіаціях. Але всі їх об'єднують загальні переваги:

  • У широкий модельний ряд входять підлогові, настінні та підвісні системи. Крім традиційних, є й унікальні за конструкцією моделі. Наприклад, каміни, що обертаються по колу.

  • Всі моделі енергоефективні. Витрата палива – мінімальна. Завдяки цьому опалення будинку дровами та пелетами обходиться набагато вигідніше, ніж газом або електрикою.

  • Матеріали, які використовуються для виробництва, переробляються і придатні для вторинного використання. Це мінімізує шкоду для природи і оптимізує витрати ресурсів.

  • Фірмові топки об'єднує ще й високий ККД. Навіть для найбільш декоративних моделей і великих приміщень він вищий за 70%.

  • Всі моделі відзначені сертифікатом Flamme Verte. Це вказує не тільки на ефективність, але і на екологічність. Викид продуктів згоряння в атмосферу – менше 0,3%.

  • Каміни Focus виключно безпечні. Вони виготовлені з урахуванням всіх актуальних норм і стандартів, тільки на високоточному обладнанні.

Focus – не найбюджетніший бренд. Але ціни на ексклюзивні моделі залишаються цілком доступними, з огляду на їх якість.

Як вибрати і купити каміни Focus у м. Львів?

Щоб вибрати ідеальний камін для будинку, потрібно ретельно оцінити приміщення та інтер'єр. Найпростіше звернутися до професійних дизайнерів і монтажників.

Хоча більшість моделей Focus досить великі і розраховані на відкриті, просторі приміщення, є серед них й компактні каміни. А різноманітність дизайнів дозволяє впевнено вписати їх в будь-яку кімнату.

В асортименті – центральнорозташовані системи з повним оглядом і цікаві рішення, що вбудовуються в стіни та ніші. Всі вони довговічні і надійні.

Каміни Focus – це не просто опалювальний прилад. Над їх дизайном працюють імениті французькі майстри. Кожна модель по-своєму ексклюзивна. Різноманітність форм і конфігурацій дозволяє по-новому поглянути на таке класичне та традиційне придбання.

А щоб в Україні купити ідеальний камін Focus і всі необхідні комплектуючі та аксесуари до нього, звертайтеся до наших майстрів в компанію «AV-KAMIN»!


Немає товарів