Каміни Chazelles (Франція)

Каміни Chazelles (Франція)

Каміни компанії Chazelles у Львові

Компанія Chazelles вже не перший рік спеціалізується на виробництві камінів. У 1979 році це було невелике сімейне підприємство на десяток чоловік у французькому містечку Шазель. Весь регіон славиться видобутком і обробкою високоякісного світлого каменю.

З тих пір можливості компанії помітно зросли. Chazelles виробляє багатофункціональні обігрівальні системи і успішно поєднує красу, екологічність та ефективність обладнання.

Згодом виробничі потужності компанії розрослися до 20 тисяч квадратів, а потім – до 7 гектарів. Підприємства обладнані новітніми машинами для оптимізації виробництва. В наявності – відділи дизайну і проектування, лабораторія для тестування продукції, відділ інновацій, власні склади і багато іншого.

З 2000 року компанія Chazelles активно бере участь в охороні навколишнього середовища. Для цього вона об'єдналася з такими організаціями, як SER і ADEME. Всі фірмові каміни екологічні та ефективні, відомі економною витратою палива та мінімальним рівнем забруднення атмосфери. Також у компанії є власна система утилізації виробничих відходів. Навіть вода на підприємстві очищається і використовується повторно.

Асортимент лінійки камінів Chazelles

Каміни Chazelles представлені в різних варіаціях і моделях:

 • Класичні каміни перевірені часом. Вони повністю виготовлені з каменю і вписуються в будь-які традиційні інтер'єри. Є різні види і відтінки облицювання. Цікавий варіант – напіввбудовані моделі. У них може використовуватися мармур, цегла або навіть дерево.

 • Каміни рустик – ще одне традиційне рішення. Вони підкреслюють сільські та екологічні стилі своєю простотою і натуральністю. Крім фронтальних, кутових і вбудованих, є двосторонні моделі. Прикрасити такий камін можна дубовими балками чи поличками.

 • Сучасні каміни відмінно впишуться в новомодні інтер'єри. Облицювання виготовляється з різних видів каменю. Камін може бути фронтальним, кутовим або вбудованим. Встановити його можна практично де завгодно: в центрі кімнати, під сходами, в ніші.

 • Античні каміни створені спеціально для відповідного стилю. Цікаво виглядають кам'яні напіввбудовані моделі з п'єдесталом або витонченим кожухом.

 • Металеві каміни – міцні, стильні і довговічні. Вони максимально функціональні. До того ж, це одне з найбільш незвичайних рішень.

 • Каміни Соло – різноманітна дизайнерська серія, сумісна з такими ж топками. Для оздоблення використовується цегла, сталь, деревина дуба.

У Chazelles можна підібрати камін для будь-якого інтер'єру.

Як вибрати і купити каміни Chazelles?

Компанія Chazelles втілює мрії в реальність. Камін можна «зібрати» самостійно з нуля:

 • Вибрати бажану стилістику і одну з фірмових серій;

 • Вибрати топку під свої потреби: класичну, дво- або тристоронню, чавунну або сталеву;

 • Вибрати механізм і оздоблення дверцят: куди і як вони відкриваються чи є рама та декор;

 • Вибрати форму скла: плоске, рівне або призматичне;

 • Вибрати забарвлення і матеріали для облицювання та декору;

 • Продумати облаштування простору навколо каміна.

А щоб в Україні купити стильний і сучасний камін Chazelles та всі необхідні комплектуючі до нього, звертайтеся до наших майстрів в компанію «AV-KAMIN»!


Chazelles D70V

Chazelles D70V

Опис: Камінна топка  D70V Топка чавунна Chazelles D70V з серії Solo одна з найбільш популярн..

26 037₴ UAH Без налога: 26 037₴ UAH

Chazelles F70L

Chazelles F70L

Опис: Камінна топка F70L Chazelles F70L - стильна інновація. Чавунна топка для каміна Chazelles ..

38 049₴ UAH Без налога: 38 049₴ UAH

Chazelles HP 700 L

Chazelles HP 700 L

Опис: Камінна топка HP 700 L Chazelles HP 700 L - камінна топка чавунна, чисті лінії скляні дверц..

53 130₴ UAH Без налога: 53 130₴ UAH

Chazelles HP 800 L

Chazelles HP 800 L

Опис: Камінна топка  HP 800L Камінні топки Chazelles займають лідируючі позиції на..

55 605₴ UAH Без налога: 55 605₴ UAH

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)