Димарі
- 1
- 2
Димохід для каміна у Львові
Камін або піч у хаті – символ затишку, тепла і домашнього вогнища. Але завжди залишається і практична сторона питання – виведення з приміщення диму та продуктів згоряння.
Якщо раніше димоходи для печей робилися самостійно своїми руками, то зараз існує маса готових комплексних рішень на всі випадки. Друге завдання димохідних труб – підтримка стабільного процесу горіння.
Якісна димохідна система відповідає таким вимогам:
Максимальна герметичність конструкції;
Можливість відстеження і регулювання температури і тяги;
Наявність стабільного каналу для провітрювання;
Захист оголовків та всіх виходів від вологи і атмосферних впливів;
Відведення конденсату;
Облаштування ізоляції та захисних кожухів;
Легкість очищення системи.
При використанні каміна або печі рекомендується уникати занадто сильного, інтенсивного або тривалого горіння. Важливо використовувати тільки відповідне і якісне паливо, без домішок та включень. Підпал та експлуатація здійснюються відповідно до техніки безпеки. Не можна допускати перегріву або переохолодження системи. Також важливий своєчасний технічний огляд і ремонт.
Димохідні труби: різновиди та особливості
Димарі для каміна відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені:
Цегла. Цегляні системи прокладаються ще на етапі будівництва або добудовуються пізніше. Для кладки використовується повнотіла жароміцна цегла та спеціальні цементно-піщані або вапняні розчини. Додатково в канал іноді прокладається асбестоцементна труба. Поверхня стінок повинна бути гладкою. На шорсткостях накопичується сажа. Також стінка димоходу часто стає вологою через конденсат. Це найбільш добротний, але найскладніший конструктивно метод.
Кераміка. Готова модульна система стійка до високих температур, відрізняється довговічністю і стійкістю до кислотного середовища. Всередині не утворюються турбулентні завихрення, так що дим вільно проходить по системі. Кераміка, як і цегла, вимагає окремого фундаменту.
Метал. Димохідні труби з нержавіючої сталі являють собою модульну систему з відводами, перехідниками, трійниками, тощо. Серед переваг – універсальність і простота монтажу, гладка поверхня, жароміцний матеріал, стабільні характеристики та швидке відведення диму. Металеві труби встановлюються окремо або в цегляні канали. Вони можуть бути одно- або двостінними. Рідше використовується чавун.
Полімери. Полімерний димар для каміна легкий, практичний, гнучкий, але має обмеження по температурі. Полімерні модульні системи також використовуються під час ремонтних та реставраційних робіт, як найакуратніші і легкі.
Як обрати та купити димохідні труби із нержавійки?
Головний критерій вибору димохідних труб – тип палива, яке використовується в каміні, печі або іншому опалювальному приладі. Це газ, рідке, тверде або сипуче паливо. Враховується температура його згоряння, хімічний склад та температура відходів.
Труби для дров'яних камінів, банних печей та твердопаливних котлів повинні витримувати високі температури. Для газових систем цей показник нижчий. З тих же міркувань розраховується товщина внутрішньої стінки труб.
Щоб купити димохідну трубу та інше необхідне обладнання для комплектації і монтажу камінів у Львові, звертайтеся до нас. Компанія «AV-KAMIN» надає професійні технічні консультації і повний спектр послуг від виготовлення до монтажу та гарантійного обслуговування.