Котли

Koperfam KF 4,0 PS

Koperfam KF 4,0 PS

990

Koperfam KF-18 BOX

Koperfam KF-18 BOX

2 400

Koperfam KF-22 BOX

Koperfam KF-22 BOX

2 480

Опалювальні котли для будинку, дачі

Автономні системи опалення користуються все більшим попитом у Львові і в Україні в цілому. Відмінне повсякденне рішення – котли опалення для приватного будинку. Головне – правильно підібрати обладнання, і тоді в кімнатах завжди буде тепло і затишно.

Головна характеристика будь-яких опалювальних котлів – потужність. Вона розраховується, враховуючи розміри опалювальної площі, якість теплоізоляції приміщення, кількість вікон, їх розмір, товщину стін та інші нюанси. Краще, щоб всі розрахунки проводили фахівці, які точно знають, які індивідуальні показники потрібні.

Котли для опалення: особливості та переваги

Всі опалювальні котли для будинку класифікуються з урахуванням типу палива, яке використовується:

  • Рідке паливо. Традиційно це дизельне паливо. Їх особливість – змінний пальник та відкрита камера згоряння. Найчастіше це одноконтурні підлогові котли.

  • Тверде паливо. Це вугілля, пелети, брикети, кокс, дерево і деревні відходи, тощо. Традиційний варіант як для заміських будинків, так і для промислових підприємств. Добре підходять для об'єктів, віддалених від міста і систем комунікацій. Зазвичай це повністю автономні опалювальні котли для дачі.

  • Електрика. Компактні, прості в монтажі і обслуговуванні, безпечні і невибагливі. Відрізняються гнучкістю налаштувань, наявністю вбудованих систем діагностики, регуляторів, тощо. Часто електричні котли використовуються як резервні. Для великих приміщень можуть бути недостатньо економічними.

  • Газ. Використовується магістральний газопровід або балони. Популярні, доступні і різноманітні. При монтажі важливо дотримуватися норм безпеки, прийнятих газовими службами. Різні моделі відрізняються типом пальників, рівнем шуму, ККД та іншими характеристиками.

Також є універсальні котли, які дозволяють використовувати відразу кілька видів палива. Зазвичай це твердопаливна основа, а інші види використовуються як доповнення. Налаштовувати такий котел можна з урахуванням актуальних умов, щоб домогтися максимальної економії та енергоефективності.

Найпоширеніша модель – з камерою для твердого палива та додатковими навісними установками. Також є котли зі змінними горілками і деревно-газові котли, в яких спочатку спалюються дрова, а потім – газ, виділений в процесі.

Як вибрати і купити котел опалення у Львові?

Перш ніж купити котел, потрібно визначитися з основними критеріями його вибору:

  • Матеріал. Основні матеріали для виготовлення опалювальних котлів – сталь і чавун.

  • Кількість контурів. Одноконтурні котли – прості і функціональні. Вони працюють тільки на опалення. Двухконутрні забезпечені бойлером і змійовиком для гарячого водопостачання. Це оптимальні опалювальні котли для дачі.

  • Спосіб монтажу. Настінні котли – компактні і практичні. Оснащені розширювальним баком з циркуляційним насосом. Підлогові вимагають окремої котельні. Зазвичай вони потужніші, але складніші в установці.

  • Спосіб виведення відпрацьованих газів. Використовуються котли для опалення з природною тягою і з вентиляторами для примусової тяги.

  • Енергонезалежність. Автономні котли не вимагають підключення до мережі, а системи з примусовою циркуляцією теплоносія потребують електрики.

Звертайтеся до нас, щоб вибрати і купити котел опалення для будинку у Львові! Майстри компанії «AV-KAMIN» допоможуть підібрати підходящу модель, а потім – візьмуть на себе всі турботи по монтажу і введенню в експлуатацію.