Підлогові біокаміни

Підлоговий біокамін

Від класичного дров'яного підлоговий біокамін відрізняється принципом роботи. Замість палива в ньому використовується денатурат етилового спирту. При його горінні виділяється тепло та водяна пара, але немає ніякої кіптяви, сажі, золи, токсичних виділень чи шкідливих летючих речовин. Тому такий камін підходить для будинків і квартир, включаючи невеликі житлові кімнати.

Біокамін не вимагає димоходу і виконує естетичну функцію. Він не використовується для повноцінного обігріву приміщення. Різні моделі відрізняються способом монтажу. Підлоговий, наприклад, найпростіший і мобільний. Вони встановлюються біля стін і стають яскравим елементом інтер'єру.

Конструктивно він складається з корпусу, паливного блоку, пальника, панелі управління і захисного екрана. Корпус зазвичай скляний або металевий. Замість екрану теж використовується загартоване термостійке скло, яке не перегрівається. Рідше – кераміка або інші негорючі матеріали.

Паливний блок буває двох типів:

  • Бак. Зазвичай – з нержавіючої тонкої сталі. Дозволяє регулювати інтенсивність горіння, перегороджуючи заслінкою доступ кисню. Щоб оновити запаси палива, потрібно витягти бак і наповнити його заново.

  • Відкритий резервуар. Не дозволяє регулювати інтенсивність. Паливо заливається в спеціальний отвір. Гаситься такий камін шляхом перекриття кисню. Прямо на вогонь кладеться спеціальна кришка.

Категорично не можна доливати паливо, поки камін горить.

Підлогові біокаміни: особливості та переваги

Окрім краси і простоти, сучасні біокаміни мають і масу інших переваг:

  • Легкість монтажу та використання;

  • Невибагливість при обслуговуванні;

  • Безпека і екологічність;

  • Установка в будь-яких приміщеннях;

  • Мобільність, простота демонтажу, перевезення та перевстановлення;

  • Красиве і рівне полум'я без кіптяви і запаху;

  • Великий вибір моделей і функціональних можливостей;

  • Компактні розміри, що особливо актуально в невеликих квартирах.

Щоб використання такого каміна було ще більш реалістичним, можна докупити додаткові аксесуари. А для створення приємної атмосфери в приміщенні – використовувати ароматичні масла.

Не можна встановлювати біокаміни біля легко займистих речей, домашнього текстилю, коло вікна. Можна використовувати тільки спеціальне паливо і тільки коли камін не горить. Для зручності розпалювання є спеціальні запальнички. Якщо паливна рідина пролилася, її обов'язково потрібно прибрати. Не рекомендується залишати камін без нагляду надовго. При заправці бака краще заливати стільки палива, скільки потрібно на одне використання. Якщо воно довго стоїть без дії, спирт випаровується.

Як обрати та купити підлоговий біокамін у Львові

Вибираючи підлоговий біокамін, потрібно спершу визначитися з режимом роботи. Є звичайні і автоматичні моделі. Відрізняється також об’єм топок, від якого залежить продуктивність пристрою.

Автоматичні біокаміни – найбільш функціональні і безпечні. Найпопулярніші опції – автоматичний розпал, маніпулятор, дистанційне або віддалене управління, датчики контролю, системи безпеки, приладова панель, регулювання інтенсивності горіння, система охолодження, світлове і звукове сповіщення, захист від дітей. Автоматичні біокаміни дорожчі, але зручніші та ефективніші.

Щоб купити підлоговий біокамін у Львові, звертайтеся до нас. Фахівці компанії «AV-KAMIN» проконсультують з приводу різних моделей, допоможуть визначитися з вибором і візьмуть на себе монтаж з подальшим обслуговуванням.